Общее количество обслуживаемых:
2000
ЛИЦЕВЫХ СЧЕТОВ
 
ООО «Проджект Консалтинг» организовывает предоставление услуг по содержанию и обслуживанию домов и придомовых территорий жилых комплексов, таких как:
ЖК « ParkLand» ЖК «SkyLand» и ЖК «SkyLand2»
 
Уборка территории, вывоз мусора, организация и функционирование служб охраны, работа по благоустройству и озеленению общественной территории, профилактика и обслуживание коммуникационных сетей, круглосуточная диспетчерская служба – лишь неполный спектр оказываемых жильцам услуг. 
Управляющая компания
круглосуточно
тел.:+380685982988
e-mail: prodgekt2015@gmail.com
Пн-Пт 9:00-18:00
Обед 13.00-14.00
Сб-Вс Выходной
КАЛЕНДАРЬ
 • Увага!

  21.10.2020

  Шановні власники квартир та нежитлових приміщень ЖК «PARADISE AVENUE», ТОВ “Теплопостач Сервіс” спільно з ТОВ “Проджект Консалтинг 2”  21 жовтня 2020 року проводитимуть подачу опалення у всьому комплексі.Прохання, в цей час знаходитися, по можливості, в своїх помешканнях, щоб уникнути аварійних ситуацій!

  Подробнее... 
 • Увага!

  21.10.2020

  Шановні власники квартир! Між ТОВ «ПРОДЖЕКТ КОНСАЛТИНГ 1» та власниками квартир у будинку No2 по вул. Волошкова у м. Києві укладено договори компенсації витрат на електропостачання. По договорам з власниками квартир компенсація витрат проводиться наступним чином: -  до 100 кВт (включно) – 0,90 грн. за 1 кВт/год.; -  понад 100 кВт – 1,68 грн. за 1 кВт/год. Повідомляємо, що починаючи з жовтня 2020 року вам буде проводитись нарахування компенсації за спожиту електричну енергію без застосування пільгових кіловат, тобто компенсація витрат буде проводитись з розрахунку 1 кВт = 1,68 грн., це зумовлено наступним: ПрАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» виставляє рахунки ТОВ «ЗІМ КЕПІТАЛ ГРУП» за спожиту електричну енергію будинком No2 по вул. Волошкова без врахування пільгових кіловат, а ТОВ «ЗІМ КЕПІТАЛ ГРУП» в свою чергу без будь-яких націнок та знижок виставляє рахунок ТОВ «ПРОДЖЕКТ КОНСАЛТИНГ 1». Як наслідок, у ТОВ «ПРОДЖЕКТ КОНСАЛТИНГ 1» не має фінансової можливості сплачувати різницю спожитих власниками квартир кіловат. Просимо вас з розумінням поставитися до ситуації, що склалася та сплачувати рахунки за цінами енергопостачальної організації, яка на сьогоднішній день становить 1,68 грн. за 1 кВт/год., для уникнення відключення будинку від електропостачання.

  Подробнее...