З метою механізованого прибирання проїжджої частини вздовж вул. Практична, просимо Вас паркувати власний автотранспорт на відкритій стоянці, яка знаходиться між будинками по вул. Практична 4,6 (вїзд в арку будинку). При атмосферних опадах у вигляді снігу, обслуговуюча організація ТОВ «ПРОДЖЕКТ КОНСАЛТИНГ» не зможе провести механізоване прибирання проїжджої частини вулиці.                                    

Шановні мешканці!
Просимо звернути увагу, що курити в під'їздах , на сходових клітинах та місцях загального користування суворо заборонено!!! 


ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ!
Просимо звернути Вашу увагу,
що контейнери для твердих
побутових відходів не призначені
для будівельного сміття.
Вивіз будівельного сміття
здійснюється за власні кошти мешканців.

Управляющая компания
круглосуточно
тел.:+380685982988
e-mail: prodgekt2015@gmail.com
Пн-Пт 9:00-18:00
Сб-Вс Выходной
Обед 13.00-14.00
КАЛЕНДАРЬ
 • Увага!

  14.11.2018

  Шановні власники квартир житлового      будинку по вул. Юнацька, 10 !   Ваш будинок буде відключено від технічного водопостачання з 15 листопада 2018 року, в зв’язку з пониженням температури в повітрі.   Забезпечити температурний режим в будинку не можливо, в зв’язку з його незаселеністю.                                                                  

  Подробнее... 
 • Увага!

  14.11.2018

  Шановні власники квартир по вул. Практчна 2, 4, 6, 8 !   Вам необхідно з 13 листопада 2018 року звернутися в центр обслуговування клієнтів (ЦОК) ПрАТ «ДТЕК Київські електричні мережі» (найближча адреса: вул.  Академіка Вільямса 3/7) для заключення прямих договорів на постачання електричної енергії до Вашої квартири (нежитлового приміщення). Просимо Вас,зареєстровані копії заяв, надати до           30 листопада 2018 року в ТОВ «Проджект  Консалтинг 2»  для можливості передачі показників квартирного лічильника до  ПрАТ «ДТЕК Київські електричні мережі». З 15 грудня 2018 року ТОВ «Проджект Консалтинг» розриває договірні відносини з ПрАТ «ДТЕК Київські електричні мережі» і власники квартир, які не оформили договірні відносини з ПрАТ «ДТЕК Київські електричні мережі» будуть автоматично відключені від електроенергії.      

  Подробнее...