Оголошення для власників квартир Skyland 2 від 21.10.2020

Шановні власники квартир!

Між ТОВ «ПРОДЖЕКТ КОНСАЛТИНГ 1» та власниками квартир у будинку No2 по вул. Волошкова у м. Києві укладено договори компенсації витрат на електропостачання.

По договорам з власниками квартир компенсація витрат проводиться наступним чином:

  • –  до 100 кВт (включно) – 0,90 грн. за 1 кВт/год.;
  • –  понад 100 кВт – 1,68 грн. за 1 кВт/год.

    Повідомляємо, що починаючи з жовтня 2020 року вам буде проводитись нарахування компенсації за спожиту електричну енергію без застосування пільгових кіловат, тобто компенсація витрат буде проводитись з розрахунку 1 кВт = 1,68 грн., це зумовлено наступним:

    ПрАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» виставляє рахунки ТОВ «ЗІМ КЕПІТАЛ ГРУП» за спожиту електричну енергію будинком No2 по вул. Волошкова без врахування пільгових кіловат, а ТОВ «ЗІМ КЕПІТАЛ ГРУП» в свою чергу без будь-яких націнок та знижок виставляє рахунок ТОВ «ПРОДЖЕКТ КОНСАЛТИНГ 1». Як наслідок, у ТОВ «ПРОДЖЕКТ КОНСАЛТИНГ 1» не має фінансової можливості сплачувати різницю спожитих власниками квартир кіловат.

    Просимо вас з розумінням поставитися до ситуації, що склалася та сплачувати рахунки за цінами енергопостачальної організації, яка на сьогоднішній день становить 1,68 грн. за 1 кВт/год., для уникнення відключення будинку від електропостачання.